Friday, January 30, 2015

İdeal Türk Evlilik Sitesi

Ciddi bir ilişki yaşayacak bir sevgili arıyorsanız ya da amacınız evlenip mutlu bir yuva kurabileceğiniz eş adayınızla tanışmaksa bu Türk evlilik sitesindeki milyonlarca üye arasından aradığınızı bulabilirsiniz.
Üyelerle Yapacağınız İlk Konuşmada Dikkat Etmeniz Gerekenler
Önceden yaşadığınız ilişkiler gibi özel hayatınızla ilgili konulara ilk konuşmada girmemenizi öneriyoruz. Karşınızdakine sizi tanıma fırsatı vermek için uğraşılarınızdan, yapmaktan hoşlandığınız şeylerden, boş vakitlerinizi nasıl değerlendirdiğinizden, işinizden ve hayata bakış açınızdan bahsedebilirsiniz.
Karşı tarafla ilgili öğrenmek istediğiniz onlarca şeyi ilk görüşmede ardı ardına sorular sorarak öğrenmeye çalışmaktan kaçının. Sizinle ilgili güven problemi yaşamaması, baskı altında hissetmemesi ve sonuç olarak sizinle bir ilişkiye başlamaktan vazgeçmemesi için sorularınızı saygılı, seviyeli bir şekilde sormalı, çok özel sorularınızı ileriki görüşmelere saklamalısınız.
Türk Evlilik Sitesi'nde Tanıştığınız Adayınızla İlk buluşmanızda Dikkat Etmeniz Gerekenler
İlk buluşmada dikkati çekecek ilk şey dış görünüştür. Bu yüzden titizlikle hazırlanmalısınız. Bu sayede karşı taraf bu görüşmenin sizin için önemli olduğunu düşünecek ve kendisine saygı duyulduğunu hissedecektir. Rahat hareket edebileceğiniz kıyafetleri tercih etmeniz, ilk buluşma sırasında yaşayacağınız heyecanı daha da ileriye götürmemek için iyi bir seçenek olacaktır. Tabi ki ilişkinize 1-0 yenik başlamamak için ilk görüşmenizde geç kalmamaya da özen göstermelisiniz. Muhtemelen ilk görüşmeniz çok uzun sürmeyeceğinden, buluşmak için bir cafeyi tercih edebilirsiniz.

Sohbet esnasında kendinizi kasmayın, içten olun ve olduğunuz gibi görünün. Karşınızdakini onlarca soru sorarak sıkmayın. Kendiniz ve karşınızdakinin özel hayatıyla ilgili konuları konuşmak için ilk görüşme uygun değildir. Bunun yerine beraber rahatlıkla konuşabileceğiniz, daha eğlenceli sohbetler etmeye çalışın ve özel konuları ileriki görüşmelere saklayın. İlk buluşmanızın kısa sürmesi ikinizin de lehine olacaktır. Adayla ilgili düşüncelerinizi tartıp kendinize ilk izlenimi değerlendirme süresi tanıdıktan sonra her iki tarafın da düşünceleri olumluysa beraber yeniden buluşmaya karar verebilir, ilişkinizi sürdürebilirsiniz. Ancak görüşme sonrası aradığınız kişinin o olmadığını anlarsanız, tereddüt etmeden bunu karşınızdaki kişiyle saygılı bir şekilde paylaşın. Daha sonra Türk evlilik sitesindeki milyonlarca üye arasından kendinize uygun olan adayı aramaya devam edebilirsiniz.

No comments:

Post a Comment